Státní správa

 

Pro organizace spadající pod státní správu máme připraveny zvýhodněné licenční modely nejen pro SW Microsoft, Adobe, Corel, ale i např. pro antivirové programy a další různorodý software. Pro konzultaci a nalezení řešení na míru Vaší společnosti nás neváhejte kontaktovat.

 

Několik stručných informací k programu Microsoft Select Plus GOV:

 

Smlouva Microsoft Select Plus je kontrakt, který umožní ušetřit značný objem finančních prostředků nutný k legálnímu provozování počítačových programů. Cílem je vybavit orgány samosprávy, a nejen je, programy na světové úrovni. Tyto programy jsou standardem nejen v podnikatelské sféře, ale i ve sféře veřejných institucí, např. orgánů Evropské unie.

 

  • Snazší správa majetku s přehledem o celé organizaci a centralizovaným reportováním, protože nákupy všech poboček jsou vázány na Vaše jedinečné ID zákazníka.
  • Maximalizace výhod licencování díky automatickým úsporám nákladů při nákupu v rámci celé organizace a také maximalizace výhod programu Microsoft Software Assurance bez ohledu na to, kdy je nákup realizován.
  • Optimalizace procesu kontraktu s jedinou smlouvou pro celou organizaci, jejíž platnost nikdy nevyprší, zajištění souladu s programem Software Assurance a konsolidace licencování.
  • Volume Licensing Service Center Web (VLSC) umožňuje stahovat licencované produkty, poskytuje přístup ke kódům Product Key a umožňuje spravovat multilicenční smlouvy se společností Microsoft a pořizování licencí – vše na jednom online místě.

 

Pro zaslání aktuálních ceníků pro státní organizace prosíme o vyplnění jednoduchého formuláře.