Telematika Iveco

 

Iveconnect je zabudovaný telematický systém ve vozidlech Iveco. Jde o společné řešení Iveco a Omnitracs / Qualcomm / Astrata, kde jsme poskytovatelem služby pro ČR a SR.

Iveconnect Fleet je špičková aplikace, která řeší požadavky na moderní a efektivní správu vozového parku – styl jízdy řidiče, předvídavost s ohledem na spotřebu PHM, využití pracovní doby, dálková správa tachografu a karty řidiče, komunikace a informace o zakázkách. Řidič má ve vozidle okamžitou zpětnou vazbu, aby si případně svou chybu uvědomil, mohl ji ihned napravit a neustále zlepšovat svůj jízdní styl. Vyhodnocení kvality řidiče zahrnuje i zohlednění obtížnosti trasy. Informace má k dispozici i vedoucí vozového parku nebo majitel a mohou tak vyvodit důsledky z jízdních kvalit svých řidičů a jejich porovnání. Další informace o Iveconnect Fleet získáte u prodejců vozidel Iveco nebo na stránkách Iveco. Podívejte se na ukázku, neváhejte nás kontaktovat.

Pokud máte již vybavené vozidlo telematikou Iveconnect a chcete službu zřídit, není potřeba nic dodatečně instalovat nebo investovat. Iveconnect lze zprovoznit na dálku, ať je vozidlo kdekoliv v Evropě. Vyplňte prosím formulář na této stránce, budeme Vás zpětně kontaktovat se všemi potřebnými informacemi ke zprovoznění.