Adobe Creative Cloud TEAM DEVICE (pro výuku)

 

 

 

Licence Adobe ® Creative Cloud ™ TEAM DEVICE jsou určené pro počítače pro výuku v rámci školní instituce. Každá taková EDU DEVICE licence smí být instalována vždy pouze na jeden počítač. Např.: při zajištění instalace do učebny s deseti počítači se pořídí 10x DEVICE licence.

POZOR: není vázána na osobu (Adobe ID). V případě takového požadavku je třeba pořídit licenci s označením NAMED. Ta je vázána na osobu a je u ní povolena druhá nesouběžná instalace.

 

Adobe ® Creative Cloud ™ TEAM DEVICE umožňuje používat veškeré stolní aplikace verze CC 2014, využití nových aplikací a aktualizovaných funkcí ihned po jejich vydání - nabízí tím svobodu vytvářet cokoliv, co si dokážete představit, vždy s nejvýkonnějšími nástroji.

 

Každá licence Adobe Creative Cloud EDU DEVICE obsahuje:

 

  • kompletní sadu všech desktopových produktů všech produktů Adobe ve verzích CC 2014, CC a CS6, automaticky v nejnovějších aktualizacích
  • Adobe Lightroom
  • dále Adobe InCopy, Muse, Adobe Story CC Plus, nástroje Adobe Edge
  • aplikace instalované a provozované přímo v počítači (nikoliv vzdáleně či přes prohlížeč)
  • fakturace jednou ročně s úhradou převodem
  • a další, více na Creative Cloud desktopové aplikace na Adobe.cz

 

Creative Cloud obsahuje instalace na veškeré platformy, pro které jsou jednotlivé aplikace k dispozici. Jazykové verze jsou v nabídce dvojí - pouze čistě anglické, nebo multijazyčné obsahující veškeré dostupné jazykové varianty, které Adobe celosvětově nabízí, včetně českých verzí - u těch aplikací, které jsou lokalizovány (Photoshop, Illustrator, InDesign, Acrobat, Flash, Dreamweaver a Fireworks).